Musik är livsglädje!

Kontakt

Hur kan vi hjälpa dig?

Du är välkommen att ställa frågor eller bara komma med kommentarer eller synpunkter.


Dina uppgifter

Hur kan vi återkomma till dig?


Styrelse

Fanny Tolkstam

Distriktsordförande

Telefon: 076-1474001

E-post: fanny.tolkstam@rum.se

Valentin Weiner

Vice ordförande och ledamot

Telefon: 073-937 25 10

E-post: valentin.weiner@rum.se

Rebecka Helgesson

Ledamot och webbansvarig

Telefon: 073-045 65 89

E-post: rebecka.helgesson@rum.se

Astrid Andersson

Kassör

Telefon: -

E-post: astrid.andersson@rum.se

Moa Jansson

Ledamot

Telefon: -

E-post: moa.jansson@rum.se

Signe Haettman

Ledamot

Telefon: -

E-post: signe.haettman@rum.se

Ludwig Andersson Wellermo

Ledamot

Telefon: -

E-post: ludwig.andersson.wellermo@rum.se

Oliver Skogsberg

Ledamot

Telefon: -

E-post: oliver.skogsberg@rum.se

Hedda Johansson

Suppleant

Telefon: -

E-post: hedda.johansson@rum.se

Inez Schultz

Suppleant

Telefon: 072-546 23 21

E-post: inez.schultz@rum.se

Perla Sunden

Suppleant

Telefon: -

E-post: perla.sunden@rum.se

Personal

Per Magnusson

Distriktskonsulent

Telefon: 0737295789

E-post: per.magnusson@rum.se

Övriga funktionärer

PricewaterhouseCooper (PwC)

Revisionsbolag

Telefon: -

E-post: -

Susanna Heinebäck

Sammankallande Valberedning

Telefon: -

E-post: susanna.heineback@orebro.se

X